Tworzymy Piękne Strony

Tworzymy niesamowity design i wiemy, że przyniesie Ci to, co najlepsze w biznesie

Kim jesteśmy?

Koncentrujemy się na tworzeniu najnowocześniejszych projektów przy użyciu najnowszych technologii i narzędzi internetowych. Z każdym nowym projektem korzystamy z okazji, aby odkryć nowy potencjał innowacyjny. Emocje z kolejnego projektu internetowego.

Co robimy?

Oferujemy fachowe umiejętności, innowacyjne kreacje, pełne zaangażowanie, zasoby i doskonałą obsługę klienta dla wszystkich naszych klientów i pomagamy im w rozwoju firmy.

Dlaczego to robimy?

Cenimy profesjonalizm wszystkich pracowników. Rozwijamy nasz personel, aby wykonywać swoją pracę z fachową wiedzą, poświęceniem i troską. W naszej firmie odbywa się comiesięczna ocena wydajności, dzięki czemu profesjonalizm jest bardzo głęboki.

ICON MEDIA

Od 2011 roku specjalizujemy się w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych. Obserwujemy najnowocześniejsze trendy, szkolimy się, aby podnosić nasze kwalifikacje zawodowe.  Naszym klientom oferujemy najlepsze rozwiązania w celu pojawienia się w sieci. Każda strona internetowa zbudowana przez naszą firmę, ma odpowiednio dobrane słowa kluczowe dzięki temu dobrze wpływa na wyniki pozycjonowania. Tworzymy piękne strony internetowe oraz sklepy. W pełni wykorzystujemy nasze doświadczenie jakie zebraliśmy przez kilkanaście lat w branży, w której pracujemy.

Oferta

Ofertę kierujemy do wszystkich osób, które chcą aby ich strona wyglądała profesjonalnie oraz stała się zauważalna Twojemu potencjalnemu klientowi. Na Twój sukces zapracujemy od A do Z – Zarejestrujemy domenę Twojej firmy, wybierzemy najlepszy hosting. Zareklamujemy Twój biznes w sieci. 

Marketing

Marketing Internetowy tak naprawdę dopiero zaczyna się rozkręcać. Jeszcze wiele zmian czeka przed nami. Ciągle wprowadzance są najnowsze rozwiązania, powstają nowe formy marketingowe. Nasze usługi nie wykonujemy tylko na terenie Polski

Korzyści jakie otrzymasz dzięki naszej agencji

  • profesjonalna strona internetowa w pełni przygotowania do pozycjonowania w znanych wyszukiwarkach internetowych 
  • zdobywasz nowych klientów
  • budujesz własną bazę klientów
  • otrzymuje stronę internetową przystosowaną na różne urządzenia w tym mobilne – responsywna strona www
  • dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe