Strony Internetowe i marketing w Bolesławcu

Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę internetową. Na naszej stronie znajdziesz informacje na temat wykonywanych przez nas usług. Z nami m.in możesz stworzyć swoją stronę www.

W naszej ofercie posiadamy takie usługi jak, projektowanie stron www, projektowanie znaku firmowego LOGO, zajmujemy się również pozycjonowaniem stron w Bolesławcu. Doradzimy Ci co możesz zrobić, aby zdobywać nowych klientów.

Budujemy profesjonalne strony www oraz sklepy internetowe

Wybudowana przez nas strona internetowa jest w pełni responsywna,  co to znaczy? oznacza to, że strona przystosowuje się do różnych urządzeń w tym mobilnych. Strony przygotowujemy zgodnie z rozporządzeniem RODO. Jeżeli sprzedajesz produkty stworzymy dla Ciebie również Sklep Internetowy oraz zajmiemy się pozycjonowaniem Twoich stron. Dzięki odpowiednim narzędziom jakie posiadamy gwarantujemy wysokie pozycje w google.com

 

Jakie budujemy strony internetowe?

Nasze strony www i sklepy są bardzo nowoczesne, to nie ulega żadnym wątpliwością. Zaufało nam już ponad 300 klientów z każdym klientem mamy bardzo dobry kontakt co mogą świadczyć opinie wystawione dla naszej firmy. Strony Internetowe, które budujemy są intuicyjnie proste w obsłudze co pomaga w łatwy sposób znaleźć najpotrzebniejsze informacje na temat firmy. Jest to Twoja wizytówka dlatego My pokażemy Cię z jak najlepszej strony. Nasze stworzone serwisy wyróżniają się dzięki szybkości jej działania, przejrzystości, nowoczesnemu wyglądowi, łatwości korzystania ze strony administracyjnej. Jest to jednorazowa inwestycja, później możesz korzystać z niej przez długie lata. W każdej chwili możesz aktualizować, dodawać nowe możliwości na stronę Internetową. Oferujemy atrakcyjne ceny za wykonanie usług.

Pozycjonowanie Bolesławiec

Bolesławiec jest miastem, które posiada dużą ilość mieszkańców oraz jest dużo firm, które pewnie prowadzą działalność podobną do Twojej. W każdym mieście jest konkurencja – dlatego nasza firma zajmuje się również pozycjonowaniem stron internetowych oznacza to, że badamy rynek konkurencji w Bolesławcu i dobieramy odpowiednie słowa kluczowe dla Twojej strony internetowej. Dzięki nim łapiesz wysokie pozycje w google. Koszt pozycjonowania strony uwzględniany jest indywidualnie, wszystko zależy od ilości słów kluczowych oraz jak duża jest konkurencja. Za darmo możemy przebadać rynek w Bolesławcu i przedstawić Ci oferty.

Dodatkowe Usługi

Optymalizacja strony pod kontem SEO, tworzenie wizerunku firmy tzw. LOGO, pozycjonowanie, tworzenie profili oraz ich prowadzenie w Social Media, prowadzenie reklam na Facebooku, Google Adwards, pisanie tekstów reklamowych, opisów na stronę internetową ze słowami kluczowymi.