kołdra z alpaki 160×200

Kołdra z alpaki to luksusowy koc wypełniony włóknem o miękkim, pluszowym dotyku. Włókno alpaki jest jednym z najbardziej miękkich i ciepłych włókien na świecie. Ta kołdra z alpaki jest wykonana w 100% z czystej peruwiańskiej wełny alpaki. Nasze kołdry z alpaki są wykonywane ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników w Peru, którzy pracują z alpakami od pokoleń. kołdra z alpaki 160×200

Włókno alpaki jest cieplejsze niż wełna owcza, bardziej miękkie niż kaszmir i hipoalergiczne. Włókno alpaki nie marszczy się i nie pęcznieje, jak inne włókna naturalne, takie jak bawełna czy wełna.

Kołdry z alpaki, które oferujemy w Alpacas Direct są wykonane w 100% z czystej peruwiańskiej wełny alpaki, która została ręcznie wybrana z naszego stada zdrowych, szczęśliwych alpak tutaj w Peru. Potrzeba około czterech lat, aby alpaka wyhodowała wystarczająco dużo wełny, abyśmy mogli zrobić z niej jeden koc!

Uwielbiam kołdry z alpaki, więc byłam bardzo podekscytowana, gdy zobaczyłam, że jest dostępnych wiele nowych. Oto kilka z moich ulubionych:

Alpaca Quilt by Sophie’s Garden – Jest to piękna kołdra z alpaki wykonana w Peru przez kobiece kooperatywy, które zostały przeszkolone w tradycyjnych technikach tkania. Występuje w kilku kolorach i jest w 100% z wełny alpaki. Zewnętrzna tkanina ma miłą teksturę i odczucie, a wnętrze jest miękkie i przytulne. Jest dostępny w twin, full/queen, king/california king rozmiarach w $299-$329.

Alpacamilla Blanket by Sophie’s Garden – To kolejny z moich ulubionych koców z alpaki! Wykonany jest z trzech warstw wełny alpaki – dwie zewnętrzne warstwy, które są tkane razem z wewnętrzną warstwą najbardziej miękkiej wełny puchowej alpaki blisko skóry dla ciepła (i nie pilling!). Koc ma wystarczającą wagę, aby utrzymać ciepło bez bycia zbyt ciężkim lub nieporęcznym.

Thanks for Reading

Enjoyed this post? Share it with your networks.