Reklamy w Social Media

Marketing Social Media

Marketing w mediach społecznościowych może również zwiększyć skuteczność SEO i SEM. Pomaga to w zdobywaniu nowych klientów, poprzez tworzenie interesujących postów, które przyciągną klienta do skorzystania właśnie z Twoich usług. 

firmowy adres e-mail
Social Media

Co to jest marketing w SMM?

Marketing w mediach społecznościowych (SMM) to forma marketingu internetowego, która wdraża różne sieci m.in Facebook, Instagram, Twitter. Podstawowym celem jest zwiększenie zasięgu, a także świadomości i siły marki. Marketing w Social Media obejmuje przede wszystkim działania obejmujące społeczną wymianę treści, filmów i zdjęć w celach marketingowych, a także płatną reklamę.

Social Media Marketing

Każde kliknięcie oznacza sprzedaż

Media społecznościowe są integralną częścią budowania marki w cyfrowym świecie, w którym żyjemy. Korzystamy z naszej wiedzy na temat ciągle zmieniających się platform. Media społecznościowe dla biznesu to coś więcej niż udostępnianie wczorajszego lunchu zespołowego na Instagramie. Jest to potężny sposób na budowanie rozpoznawalnej marki, zaangażowanie ze społecznością na poziomie osobistym i napędzanie nowych firm poprzez wysoce ukierunkowane reklamy. Średni dzienny czas spędzany w mediach społecznościowych wynosi 116 minut, 21 % społeczności, częściej kupuje produkty dzięki social media, dlatego również tam musisz pokazać swój produkt – usługę.

Nasza agencja współpracowała z małymi małymi i dużymi korporacjami, pomagając im definiować strategie marketingowe w mediach społecznościowych, realizować kreatywne kampanie i osiągać cele biznesowe. Każda firma jest inna, więc każda strategia mediów społecznościowych również powinna być inna.