Konin Strony Internetowe

Witaj, jest nam bardzo miło, że do nas trafiłeś. Chciałbyś stworzyć dla siebie stronę internetową? 10 lat tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm. Posiadamy duże doświadczenie w marketingu internetowym. 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  1. Tworzymy profesjonalne strony internetowe w systemie CMS
  2. Założymy dla Ciebie profile w mediach społecznościowych
  3. Pomożemy wypromować Twoją witrynę, zbadamy rynek konkurencji, żebyś to właśnie ty był na pierwszym miejscu
  4. Każda przygotowana strona jest w pełni responsywna, oznacza to, że strona dostosowuje się na każdym urządzeniu
  5. Możemy stworzyć Ciebie reklamę w google ADS oraz na Facebook – Instagram
  6. Stworzymy sklep internetowy dla Twoich produktów

 

Poznaj naszą szczegółową ofertę

 

Pozycjonowanie stron w Koninie

Konin jest jednym z większych miast. Jeżeli chciałbyś trafić do odpowiednich klientów, którzy będą zainteresowani Twoimi usługami, możesz zlecić nam pozycjonowanie swojej strony. Zajmiemy się przygotowaniem jej, żeby była widoczna już na pierwszym miejscu w wyszukiwarce google.

Czy pozycjonowanie jest konieczne?

Większość użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki google, to właśnie tam szukają firm takich jak Twoja. Jeżeli masz swoją stronę internetową, a nie prowadzisz w internecie żadnej kampanii reklamowej, Twoje szanse sprzedaży są minimalne. Pozycjonując z nami swoją stronę internetową masz wielkie szanse na sukces swojej firmy.

Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej?

Żebyśmy mogli wycenić koszt stworzenia strony internetowej dla Twojej firmy, potrzebujemy informacje od Ciebie czym dana firma się zajmuje, co ma zawierać strona internetowa. Wtedy dopiero jesteśmy w stanie zrobić bezpłatną wycenę budowy strony internetowej. Dlatego możesz skontaktować się z nami i odpowiedzieć nam coś o swoim projekcie.

Skąd jesteście?

Nasze główne biuro znajduje się w Poznaniu. Jednak jesteśmy w stanie dojechać do Konina, spotkać się i porozmawiać o Twoim projekcie. Większość projektów, które tworzymy jesteśmy w stanie załatwić On-Line, dzięki komunikatorom internetowym